Belka
Niedziela, 2 Kwietnia 2023   imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie - wyniki I etapu konkursu na stanowisko asystenta sędziego

Data publikacji: 2014-11-20, Data modyfikacji: 2014-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Lista osób zakwalifikowanych do II i III etapu konkursu na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp.   II i III etap konkursu odbędzie się w dniu 1 grudnia 2014 roku (poniedziałek) godz. 10.00 w sali nr 22 budynku Sądu Rejonowego w Grodzisku Wlkp., ul. Żwirki i Wigury nr 3   1.      Borowiak Barbara 2.      Francuzik Kinga 3.      Jankowski Krzysztof 4.      Janoszczyk Agata 5.      Kałdyk Sebastian 6.      Kowalska Angelika 7.      Lewandowska Anna Maria 8.      Machowska Ewa 9.      Michalak Iwona 10.  Nawrot Daris 11.  Pieniak Maria 12.  Polens Izabela 13.  Rachwalska Milena 14.  Rulc Michał 15.  Rzeczycki Tomasz 16.  Sobkowiak Joanna 17.  Ziemniewicz Aleksandra   II etap konkursu polega na rozwiązaniu testu obejmującego 36 pytań z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz postępowania cywilnego i karnego oraz napisaniu pracy pisemnej na jeden z dwóch tematów z zakresu prawa cywilnego i karnego, wybrany przez kandydata. III etap to rozmowa kwalifikacyjna. Informacja o wynikach konkursu zostanie w dniu 10 grudnia 2014 roku umieszczona na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Grodzisku Wlkp www.grodziskwlkp.sr.gov.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie tutejszego Sądu.

Pełna treść wiadomości na: http://www.grodziskwlkp.sr.gov.pl/wpisy_271.html
grodziskwlkp.sr.gov.pl, Źródło artykułu: grodziskwlkp.sr.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola