Belka
Niedziela, 2 Kwietnia 2023   imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie w sprawie I.Ns. 527/14

Data publikacji: 2014-11-18, Data modyfikacji: 2014-11-18
A A AWydrukDrukuj  
 
W Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp. toczy się sprawa I.Ns. 527/14 z wniosku Marcina Szwarc przy udziale  Zbigniewa Nowaka   o zezwolenie na wpłacenie do depozytu sądowego.  Dla nieznanego z miejsca  pobytu uczestnika postępowania Zbigniewa Nowaka ostatnio zamieszkałego w Dobieżynie ul. Powstańców Wielkopolskich 74 ustanowiono kuratora w osobie Magdaleny Sołtysiak adres dla doręczeń 62-065 Grodzisk Wlkp ul. Żwirki i Wigury 3. Do momentu zgłoszenia się uczestnika postępowania do sprawy wszelka korespondencja  po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia będzie doręczana kuratorowi ze skutkiem doręczenia.

Pełna treść wiadomości na: http://www.grodziskwlkp.sr.gov.pl/wpisy_270.html
grodziskwlkp.sr.gov.pl, Źródło artykułu: grodziskwlkp.sr.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola