Belka
Niedziela, 2 Kwietnia 2023   imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga rodzice/opiekunowie/uczniowie.

Data publikacji: 2019-04-12, Data modyfikacji: 2019-04-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni rodzice, drodzy Uczniowie, informuję, iż dni w których odbędzie się egzamin ósmoklasisty (15-17.04.2019) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych (zgodnie z przyjętym we wrześniu 2018 r. harmonogramem dni wolnych). Zgodnie z informację Burmistrza Grodziska Wlkp., w szkołach w tych dniach, nie będą prowadzone zajęcia opiekuńcze. Egzaminy odbędą się od godziny 9.00. w poniedziałek 15.04 z języka polskiego (120 min.), we wtorek 16.04. z matematyki (100 min.) i w środę 17.04. z języka angielskiego (90 min.). Proszę aby uczniowie klasy VIII stawili się w szkole o godzinie 8.00. Na egzaminy zobowiązani są zaopatrzyć się w długopis z czarnym tuszem, a na egzamin z matematyki w linijkę. Dopuszcza się wniesienie na salę egzaminacyjną buteki wody (0,5 litra). Niedopuszczalne jest posiadanie przy sobie telefonu lub innych urządzeń elektronicznycych w czasie egzaminu. Autobus szkolny pojedzie wg następującego rozkładu: Zdrój - stadnina - 7.05, ul. Dolna, Strumykowa - 7.20, Chrustowo - 7.35, Kobylniki - 7.50. Odwóz ok. godziny 11.30. Od 18 do 23 kwietnia będzie trwała wiosenna przerwa świąteczna.

Pełna treść wiadomości na: sp4grodziskwlkp.edupage.org//news/#995
sp4grodziskwlkp.edupage.org, Źródło artykułu: sp4grodziskwlkp.edupage.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola