Belka
Niedziela, 24 Stycznia 2021   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs "Uzależnia mnie tylko sport".

Data publikacji: 2018-12-20, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
11 grudnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień uczniom, którzy brali udział w konkursie plastycznym na plakat, pod hasłem: ,,Uzależnia mnie tylko sport". Celem konkursu było wykonanie plakatu na temat profilaktyki ukierunkowanej na przeciwdziałanie zażywania wszelkich środków odurzających, w tym alkoholu, promowanie zdrowego stylu życia wolnego od nałogów, kształtowanie postaw asertywnych wobec zagrożeń związanych z zażywaniem wszelkich środków odurzających. Konkurs był adresowany do uczniów kl. VII i VIII z gminnych szkół podstawowych. Z naszej szkoły udział wzięli: Olga Lechna, Alicja Losiak, Norbert Borowczak, Wiktoria Stachowiak i Julia Nowaczyk. Jury wysoko oceniło pracę uczennicy naszej szkoły i przyznało Oldze Lechna z klasy VII drugie miejsce, pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujem.

Pełna treść wiadomości na: sp4grodziskwlkp.edupage.org//news/#973
sp4grodziskwlkp.edupage.org, Źródło artykułu: sp4grodziskwlkp.edupage.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola