Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Witaj szkoło !

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowy rok szkolny, nowa szkoła, nowi uczniowie i nowi nauczyciele. Tak w skrócie można powiedzieć o tym co uczniowie i rodzice zastali w szkole 3 września. W tym dniu odbyła się inauguracja  roku szkolnego 2018/2019, a także oddano do użytku nowy budynek. Mieści się w nim 6 sal lekcyjnych, toalety, szatnie, kotłownia. Każda sala wyposażona jest w najnowszy sprzęt multimedialny, a także szybki bezprzewodowy internet. W budynku będą się uczyć najstarsze klasy. Uczniowie mają też do dyspozycji nowoczesną pracownię przyrodniczą. Młodzież szkolna podczas spotkania zaprezentowała wiersze, piosenki i tańce. Na ręce burmistrza  i radnych rady miejskiej przekazano podziękowania za tak cenną dla szkoły inwestycję. Dzięki nowym salom lekcyjnym nie będzie w szkole zmianowości, a 305 uczniów będzie się uczyć w bardzo dobrych warunkach. Dziękujemy wszystkim rodzicom, gościom i przyjaciołom szkoły, którzy swoją obecnością sprawili, że było to święto całej społeczności. Zdjęcia w zakładce Album fotograficzny.

Pełna treść wiadomości na: sp4grodziskwlkp.edupage.org//news/#953
sp4grodziskwlkp.edupage.org, Źródło artykułu: sp4grodziskwlkp.edupage.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola