Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkursy "Zachowaj Trzeźwy Umysł" rozstrzygnięte.

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W  środę 10.10.2018 r. w Urzędzie Miejskim odbyło się wręczenie nagród dla laureatów ogólnopolskiego konkursu kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, który w gminie Grodzisk Wlkp.  koordynuje Wydział Profilaktyki Alkoholowej i Narkotykowej w Grodzisku Wlkp., przy współpracy z Komendą Powiatową Policji. W tym roku były dwa konkursy do wyboru: pierwszy: literacki – napisanie listu „Napisz do nas list”,  drugi -  plastyczny – autoportret. Do konkursu zgłoszono kilka tysięcy prac. Z naszej szkoły wybrano dwóch laureatów. Są to uczennice klasy VII: Alicja Nowak oraz Alicja Losiak. Jest to wielki sukces naszych uczennic oraz wyróżnienie na skalę ogólnopolską. Uczennice otrzymały z rąk zastępcy Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Pana Piotra Hojana nagrody oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku. 

Pełna treść wiadomości na: sp4grodziskwlkp.edupage.org//news/#957
sp4grodziskwlkp.edupage.org, Źródło artykułu: sp4grodziskwlkp.edupage.org
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola