Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Grodzisk Wielkopolski widziany z lotu ptaka

 
Oto główna siedziba firmy HUNTERS w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Bukowskiej, widzialna z lotu ptaka. To właśnie w Grodzisku Wlkp. dwadzieścia pięć lat temu powstały podwaliny organizacji, która obecnie posiada biura regionalne w największych miastach Polski (Warszawa, Poznań czy Wrocław) oraz obszerną sieć biur handlowych na terenie całego kraju. Firma HUNTERS specjalizuje się w projektowaniu, montowaniu instalacji alarmowych, ochronie mienia i osób, monitoringu pojazdów GPS oraz monitoringu obiektów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza organizacja stale się rozwija i podnosi jakość usług, zapewniając bezpieczeństwo swoim Klientom, ich bliskim oraz mieniu. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi charakteryzował pełen profesjonalizm i najwyższa jakość, dlatego w swojej pracy opieramy się na sprawdzonych systemach i nowoczesnym oprogramowaniu. O bezpośrednie bezpieczeństwo Klientów dba wyspecjalizowana kadra pracowników oraz grupy interwencyjne HUNTERS posiadające status SUFO.

 


Hunters
 
Data pliku video: 2016-08-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat grodziski - powiat w południowo - zachodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo oraz Kamieniec zajmując łącznie powierzchnię 643,72 km².

Podstawową gałęzią gospodarki powiatu jest rolnictwo, a dominującą gałęzią upraw jest uprawa pieczarek wokół której rozwinął się przemysł, związany z ich skupem, exportem i przetwórstwem.

Większość firm powiatu to małe i średnie przedsiębiorstwa, wyjątek stanowią: Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów „Growag”, Kofola – Hoop czy Inter Groclin Auto S.A.

Zabytki powiatu to głównie liczne pałace i dworki w większości z XIX lub początku XX wieku, obiekty sakralne - drewniane kościoły z  XVII – XVIII wieku ( najstarszy - kościół św. Klemensa w Zielęcinie z 1640 roku) czy kurhany w gminie Kamieniec zwane "Wielkopolskimi Piramidami".

Powiat grodziski to także duże kompleksy leśne z przewagą borów sosnowych. Ciekawostkę przyrodniczą stanowi także Wielki Łęg Obrzański - dolina Obry wytypowana  do obszarów europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

Przez powiat grodziski przebiega droga krajowa nr 32.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola